מסלול קורונה: חולים 400-300

כאן חדשות
פורסם על ידי כאן חדשות ב-2020 M03 23

מסלול החולה ה-398: בשנות ה-20 לחייה מהמרכז

11.3: 7:30 קו אוטובוס של דן מס' 51. עליה בתחנת ז'בוטינסקי פינת קריניצי ר"ג, ירידה בתחנת הקניון הגדול פ"ת בשעה 08:05.
11.3: 19:00 קו אוטובוס של דן מס' 51. עליה בתחנת הקניון הגדול פ"ת, ירידה בתחנת בן גוריון פינת ז'בוטינסקי ר"ג בשעה 19:30.
12.3: בשעות 9:00-10:00 סופרפארם נמל תל אביב, התערוכה 3 ת"א.

מסלול החולה ה-395: חולה בשנות ה-40

13.3: בשעות 23:30-00:30  סופרמרקט "אושר עד", רח' אצ"ל 24 ראשל"צ

מסלול החולה ה-393: גבר בשנות ה-40 לחייו מאפרת

09.03: יום שני, בסביבות השעות 18.00-20.00 קריאת המגילה בבית הכנסת בשכונת תמר, אפרת

מסלול החולה ה-394: גבר בשנות ה-30 לחייו מירושלים

13.03: יום שישי, 17:30 עד 19:00 בית הכנסת 'קדושי פולין' ברח' ז'בוטינסקי, מושב נווה דורון.
14.03: יום שבת, שחרית, מנחה וערבית בית הכנסת 'קדושי פולין' ברח' ז'בוטינסקי, מושב נווה דורון.

מסלול החולים 388 ו-390: בשנות ה-60 מהמרכז

16.3: טיסה LY324 של חברת אל על מפאריס לתל אביב, שעת המראה 14:00 ושעת נחיתה 20:00.

מסלול החולה ה-387: חולה בשנות ה-50 לחייה מהשרון

2.3: בין השעות 11:30-12:15 אוטובוס קו 73 חב' אפיקים מאבני חפץ (תחנת אבי נחל/שניר) לתחנה מרכזית נתניה
בין השעות 15:00- 12:00 קניון השרון בחנויות תמנון, לורד קיטש, ביוטיקייר
בין השעות 18:00-18:30 מאפה נאמן, תחנה מרכזית נתניה
בין השעות 18:30-19:15 אוטובוס קו 73 חב' אפיקים מתחנה מרכזית נתניה לענב (תחנת המכבים- הגפן)
3.3: בין השעות 20:00-21:00 שיעור פילאטיס במועדון של היישוב ענב
7.3: בין השעות 8:30-10:30 בית כנסת הגבעה בענב - עזרת נשים.
8.3: בין השעות 11:00-11:30 קופ"ח לאומית לילינבלום נתניה בית מרקחת ומזכירות
בין השעות 16:00-18:30- תחנה מרכזית נתניה
בין השעות 18:30-19:15 אוטובוס קו 73 חב' אפיקים מתחנה מרכזית נתניה לענב

מסלול החולה ה-385: אישה בשנות ה-30 לחייה מהמרכז

01.03: 15.50-16.00 מעון "ניצנים", ענב
02.03: 11.20-11.50 בחירות קלפי ענב
04.03: 16.00-18.15 אולם "נוף ירדן" במצפה יריחו
          8.05-8.15 מעון "ניצנים" , ענב
05.03: 15:45-17:00 סופר "רמי לוי" נתניה ליד סינמה סיטי
06.03: 9.00-10.00 בה"ח מאיר מרפאת כאב
          10.15-11.05 סופר "יינות ביתן" , רח' השקמה 21 , כפר סבא
          11.10-11.20 חנות "סקארה", קניון G, כפר סבא
 11.20-11.30 דוכן תכשיטים בקומת הכניסה ליד חנות "קסטרו", קניון G כפר סבא
07.03: 15.50-16.00 מעון "ניצנים" ענב
           16.35-17.30 גן שעשועים, בחוץ, ענב
09.03: 17.45-19.30 בית כנסת ספרדי, עזרת נשים, ענב
11.03: 17.00-18.00 חוג ריקודי בנות, מועדון ישוב קדם
           20.30-21.30 חוג ריקוד נשים, מועדון ישוב קדם
12.03.2020 – 7.55-8.05 מעון "ניצנים", ענב

מסלול החולה ה-384: גבר בשנות ה-50 לחייו מהמרכז

11.03: 6:30-7:00   בית כנסת "חושן" רחוב הבדולח 12 מודיעין
14:00-14:05 בית כנסת בניין "גטר" ברחוב שמשון הגיבור 7 פתח תקווה
20:45-21:00 בית כנסת משכן שלמה, קהילת השחר רחוב ענבר פינת בדולח מודיעין
12.03: 06:30-07:10 בית כנסת "חושן" רחוב בדולח 12 מודיעין
 12:20-12:25 מרכז הבשר אטליז רחוב לשם 69 מודיעין
 18:30-18:40 "המאפה של אודטה" רחוב האודם 21 מודיעין
 18:40-18:50 "עידן הפרי והירק" רחוב לשם 69 מודיעין
18:50-19:00 סופר קייזר רחוב אבני חושן 21 מודיעין
 20:00-20:10 סופרפארם קניון עזריאלי מודיעין
 20:10-20:20 "יינות ביתן" קניון עזריאלי מודיעין
13.03: 07:00-08:00 בית כנסת "חושן" רחוב הבדולח 12 מודיעין
10:30-10:50 ספריה מרכזית מודיעין
 11:00-11:30 חנות מחשבים "אייבורי" ישפרו מודיעין
 11:30-11:40 חנות "מגה ספורט" ישפרו מודיעין

מסלול החולה ה-381: בשנות ה-70 לחייה, ממרכז הארץ

12.3: בין השעות 13:30-14:30 שוק משק קנטור – רח' שרף, רמת השרון

מסלול החולה ה-379: בשנות ה-30 לחייו מאפרת

04.03: 07:00 עד 07:40 בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת, (מול בי"ס אורות ציון לבנים).
05.03: 07:00 עד 07:40 בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת, (מול בי"ס אורות ציון לבנים).
06.03: 08:00 עד 08:40 בית הכנסת 'תפילה למשה ואליהו' (המרוקאי), רחוב בית הבחירה, אפרת
17:30 עד 19:00 בית הכנסת 'אור מאיר' רחוב ביאליק 18, בפתח תקוה
07.03: 07:15 עד 10:30 בית הכנסת 'אור מאיר' רחוב ביאליק 18, בפתח תקוה
17:00 עד 17:30 בית הכנסת 'אור מאיר' רחוב ביאליק 18, בפתח תקוה
08.03: 07:00 עד 07:40 בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת, (מול בי"ס אורות ציון לבנים).
08.03: 09:00 עד 12:45 שוק פורים בחצר בית הספר עמית דביר, רח' עליית הנוער 2 בבית שמש
20:30 עד 21:30 בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
09.03: 08:00 עד 09:00 בית הכנסת 'תפילה למשה ואליהו' (המרוקאי), רחוב בית הבחירה, אפרת
14:10 עד 14:30 תפילת מנחה בבית הכנסת 'השטיבלאך', רחוב החי"ש, ירושלים
18:00 עד 19:00 קריאת המגילה בבית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
21:30 עד 23:00 מסיבה בבית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
10.03: 08:00 עד 09:15 בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
20:30 עד 20:45 בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
11.03: י08:00 עד 08:40 בית הכנסת 'תפילה למשה ואליהו' (המרוקאי), רחוב בית הבחירה, אפרת
20:30 עד 20:45 בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
12.03: 07:00 עד 07:40 בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת, (מול בי"ס אורות ציון לבנים)
15:00 עד 15:30 בבית הכנסת 'השטיבלאך', רחוב החי"ש, ירושלים

מסלול החולה ה-375: גבר בשנות ה-40 מהמרכז

12.3: 06:00-06:45 אוטובוס חב' דן קו 166 מתחנת עד"ש שפיק פ"ת לארלוזורוב בת"א.
19:30-20:00 אוטובוס של חב' דן קו 166 מארלוזורוב ויצמן ת"א תחנה מס' 13 עד תחנת עד"ש שפיק מס' 46 בפ"ת.
13.3: 06:00-06:30 בית כנסת "יחדיו" - רח' אלעזר פ"ת באולם מרכזי.
18:30-17:45 בית כנסת "יחדיו"– רח' אלעזר פ"ת.
14.3: 08:00-10:00 בית כנסת "צעירי הדר גנים" רח' בן אליעזר 18, פ"ת.
17:00-17:20 בית כנסת "יחדיו"– רח' אלעזר פ"ת
18:20-18:40 בית כנסת "יחדיו"– רח' אלעזר פ"ת
20:00-23:00 מסעדת 2B ביהוד, דרך העצמאות 16 – בחדר פרטי.
15.3: 16:00-16:45 אוטובוס חב' דן קו 166 מתחנת "על פרשת דרכים" – רכבת ארלוזרוב מס' 14,ת"א עד לתחנת עד"ש שפיק מס' 46 פ"ת.
16.3: 06:00-06:30 בית כנסת "יחדיו" – רח' אלעזר פ"ת
07:00-08:00 אוטובוס חב' דן קו 166 מתחנת עד"ש שפיק מס' 10 פ"ת לת"א – "על פרשת דרכים"-רכבת מס' 38.
17.3: 19:30-19:50 אוטובוס קו 82 של חברת קווים מארלוזורוב ת"א עד לחיים עוזר פ"ת

מסלול החולה ה-373: בשנות ה-50 לחייה מהמרכז

9.3: בין השעות 09:00-10:00 סופר "יוחננוף" ישפרו סנטר, מודיעין
בין השעות 10:15-10:25 חנות "פעמית סטור" ישפרו סנטר, מודיעין
בין השעות 18:30-19:30 קריאת מגילה לנשים בבית הספר אמי"ת בנות, רח' עמק זבולון מודיעין
בין השעות 20:30-23:00 מסיבת פורים קהילת חושן, אולם ספורט "דרכי יהודה" רח' יהלום 52 מודיעין
10.3: בין השעות 09:30-11:00 קריאת מגילה לנשים בית כנסת חושן רח' בדולח 12 מודיעין
11.3: בין השעות 12:40-13:00 חנויות: "אונות מסגור", "חנות חומרי ניקוי", "צומת ספרים" בצומת שילת
13.3: בין השעות 10:50-11:00 ספרייה ציבורית מודיעין רח' עמק דותן 49 מודיעין

מסלול החולה ה-368: בשנות ה-30 לחייו מאפרת

26.2: בין השעות 18:00-18:30 חנות "ניצת הדובדובן", פ"ת.
27.2: בין השעות 07:55-08:05 מעון "ניצנים", עינב.
בין השעות 10:20-10:55 מרפאת "כללית", רח' רוטשילד 76, פ"ת.
בין השעות 10:55-11:15 סופר "שי חסד", רח' רוטשילד, פ"ת.
בין השעות 13:00-14:00 בית חולים מאיר, מרפאת כאב, כפר סבא.
28.2: בין השעות 07:25-07:35 מעון "ניצנים", עינב.
בין השעות 07:30-08:00 בית כנסת "אשכנזי", עינב.
בין השעות 12:30-12:35 גן "ניצנים", עינב.
בין השעות 18:00-19:00 בית כנסת "סיימונס", קריית ארבע.
29.2: בין השעות 08:00-10:00 בית כנסת "אלון יוסף", קריית ארבע.
בין השעות 16.30-17.30 בית כנסת ב"ישיבת ניר", קריית ארבע.
בין השעות 18.30-19.00 בית כנסת "טוניסאי", קריית ארבע.
1.3: בין השעות 08:05-08:15 מעון "ניצנים", עינב.
בין השעות 17:25-18:15 סופר "רמי לוי" פ"ת, רח' הסיבים 37.
2.3: בין השעות 07:54-14:30 קלפי, בני ראם.
בין השעות 15:40-15:50 קלפי, עינב.
בין השעות 16:30-2:45 קלפי, בני ראם.
3.3: בין השעות 07:55-8:00 מעון "ניצנים", עינב.
4.3: בין השעות 16:00-18:15 אולמי נוף הירדן, מצפה יריחו.
6.3: בין השעות 09:00-10:00 מרפאת כאב, ביה"ח מאיר, כפר סבא.
בין השעות 10:15-11:05 סופר "יינות ביתן", כפר סבא.
7.3: בין השעות 06:00-07:35 בית כנסת "ספרדי", עינב.
9.3: בין השעות 07:55-08:05 מעון "ניצנים", עינב.
10.3: בין השעות 07:00-08:00 בית כנסת "אשכנזי", עינב.
11.03 : בין השעות 10:00-11:45 סופר "רמי לוי", כפר סבא.
בין השעות 11:45-12:15 חנות "קליית חממה" סמוך לסופר "רמי לוי" כפר סבא.

מסלול החולה ה-364: גבר בשנות ה-50 לחייו מהמרכז

11.03: 08.15-09.00 בית כנסת "אבני חושן" רח' בדולח 12 מודיעין.
12.03: 16.00-18.00 הרצאה "דרכי הוראה בספרות" מסלול בנים מכללה "חמדת הדרום" נתיבות.
13.03: 19.00-19.05 חנות "YELLOW השקמה" תחנת דלק "פז השקמה" בית קמה כביש 6 צפון.

מסלול החולה ה-363: בשנות ה-20 לחייה מהמרכז

07.03: בין השעות 20:45-22:00 מפגש "בני עקיבא", אולם הספורט בית הספר עירוני ג רח' רא"ל מרדכי גור 12 מודיעין.
08.03: בין השעות 11:00-11:15 מכבי דנט, קופת חולים מכבי, רח' תלתן 8 מודיעין.
בין השעות 19:30-22:00 מגזר נשים אולם אירועים "אגדתה", צומת ראם.
09.03: בין השעות 15:00-02:00 מסיבת פורים מדרשת בנות, קיבוץ מגדל עוז בגוש עציון.
10.03:בין השעות 21:00-24:00 מסיבת פורים "בית נבון" רחוב הנביאים 54 ירושלים.
11.03: בין השעות 10:00-10:20 סופר "מגה" בקניון עזריאלי, מודיעין.
בין השעות 11:00-11:15 "סופר פארם" (קומה ראשונה) קניון עזריאלי, מודיעין.
בין השעות 11:15-11:30 חנות "Be" קניון עזריאלי, מודיעין.

מסלול החולה ה-358: אישה בשנות ה-50 לחייה מהמרכז

5.3: מתל אביב לניו יורק -JFK בין השעות: 13:50-18:00חברת אל על מספר טיסה:LY7
טיסת חזור:
12.3: בין השעות 22:00-14:30- מניו יורק JFK לתל אביב, חברת אל על מספר טיסה LY8

מסלול החולה ה-357: בשנות ה-40 לחייו מהמרכז

7.3: טיסה PC780 של חברת פגאסוס איירליינס מנתב"ג לאינסטנבול, שעת המראה 07:20, שעת נחיתה 10:35
11.3: טיסה PC779 של חברת פגאסוס איירליינס מאיסטנבול לנתב"ג, שעת המראה 23:10, שעת נחיתה 00:20

מסלול החולה ה-355: אישה בשנות ה-60 מירושלים

4.3: יום רביעי וכן בתאריך 05.03.2020 יום חמישי :08:30-13:00 אולפן לעולים חדשים בבית העם ברחוב בצלאל 11 ירושלים. כיתה ה' של אסנת.
7.3: 10:00-11:30 בית הכנסת "קול צופייך" רחוב ש"י עגנון 24 ירושלים.

מסלול החולה ה-350: גבר בשנות ה-70 מירושלים

7.3: שבת 09:00-11:30 בית הכנסת "קול צופייך" רחוב ש"י עגנון 24 ירושלים.

מסלול החולה ה-349: בשנות ה-50 לחייו מהמרכז

11.3: בשעות 13:00-14:00 מסעדת "טאיזו", דרך מנחם בגין 23, תל אביב.
12.3: בשעות 16:00-16:30 "פלאפל השרון", רחוב נחלת בנימין 61 תל אביב.

מסלול החולה ה-348: בשנות ה-50 לחייו מירושלים

08.03: יום ראשון 19:00-24:00 חתונה במושב אורה באולם ויז'ין
09.03: יום שני 17:30-17:50 בית הכנסת "מנוחת שלמה" רחוב קאסוטו 14 בית וגן ירושלים
11.03: יום רביעי 07:15-09:00 קהילת "ישמח לב" בבית המדרש "עטרת ישראל" הישן רחוב קאסוטו 20 בית וגן ירושלים

מסלול החולה ה-347: גבר בשנות ה-30 לחייו מירושלים

11.03: יום רביעי, 08:30 עד 10:30 בית הכנסת "בית אברהם", רחוב אזניים לתורה 1, קרית יערים
12.03.2020 יום חמישי, 21:45 עד 23:00 בית הכנסת "בית אברהם", רחוב אזניים לתורה 1, קרית יערים (טלז סטון)
13.03.2020 יום שישי, 08:30 עד 09:30 בית הכנסת "בית אברהם", רחוב אזניים לתורה 1, קרית יערים (טלז סטון)

מסלול החולה ה-346: בן 24 מהמרכז

10.3: 13:15 הסעה למסיבה של הבינתחומי בקיסריה עם חברת "מסלולים הסעות"
14:00- 18:15 מסיבה של הבינתחומי בקיסריה
18:15 – הסעה מהבינתחומי בקיסריה לתל אביב עם חברת "מסלולים הסעות"
19:00-19:30 – שווארמה דבוש בכיכר רבין. 
11.3: 17:30-19:45 מסעדת FISHOP שרונה מרקט
12.3: 18:00-19:00 - חדר כושר ""קאנטרי חשמונאים"" בקניון TLV בתל אביב
13.3: 11:00-13:00 בית קפה דרך הגפן- מושב בית זית 24 

מסלול החולה ה-344: חולה ממרכז הארץ

10.3: 08:30-9:30 בית כנסת "בית מנחם" כפר חב''ד
10:30-11:15 קריאת מגילת אסתר בחדר אוכל קומת קרקע במשרדי ידיעות אחרונות ברחוב נוח מוזס ,1 ראשון לציון.
11:15-12:30 קומה ראשונה במשרדי ידיעות אחרונות, רחוב נוח מוזס 1, ראשון לציון.
11.3: 8:30-9:30 בית כנסת "בית מנחם" כפר חב''ד
13.3: 10:00-11:30 קניון בית החולים שמיר
16:15-17:15 מקווה מרכזי כפר חב''ד

מסלול החולה ה-343: חולה בשנות ה-40 לחייו מהמרכז

06.03: טיסת "בולגריה איירליינס" מנתב"ג לבולגריה, בשעה 05:30, טיסה מספר FB574
13.03: מסופיה לנתב"ג בטיסת "בולגריה איירליינס" בשעה 00:30, טיסה מספר FB573

מסלול החולה ה-341: בשנות ה-50 לחייו מהמרכז

8.3: בין השעות 21:30-23:30 ריקודי עם במרכז הימי קיסריה, אצל המרקיד ירון כרמל
9.3: בין השעות 17:10-17:24 כפר ויתקין – מכולת פוליצר
10.3: בין השעות 11:00-11:45 קפה-קפה בקבוץ יפעת
בין השעות 12:00-13:00 מרכז מזון של מושב נהלל
בין השעות 20:00-21:00 מסעדת נישי בנתניה, שד' בן עמי 113
11.3: 17:00-17:15 בית קפה בורקין בנימינה (ליד הרכבת)
12.3: בין השעות 11:45-11:50 גלידה גולדה מתחם בית אהרון

מסלול החולה ה-338: בשנות ה-30 לחייו מהמרכז

13.3: בשעות 10:30-11:00 שופרסל רח' לוחמי הגטאות 36, נהריה.
בשעות 11:00-11:15 קשת טעמים רח' לוחמי הגטאות 9, נהריה.
בשעות 11:15-11:35 אטליז גבאי רח' השקד 38, נהריה.
בשעות 18:45 – 20:00 מסעדת ויוינו (Vivino) חוצות המפרץ אאוטלט, חיפה.

מסלול החולה ה-337: ישראלית שחזרה מהולנד

15.03: טיסת אלעל מספר Ly336 שהמריאה מאמסטרדם בשעה 22:00 ונחתה ב-16.03 בשעה 03.00.

מסלול החולה ה-333: חולה מאזור אשקלון

5.3: טיסת אל על מתל אביב לסופיה בשעה 07:30, מספר טיסה LY551
9.3: טיסת אל על מסופיה לתל אביב בשעה 11:00, מספר טיסה LY552
15.3: 13:00 מתחם סטאר סנטר אשדוד ביקור בשתי חנויות:
 בחנות כלים נעמן
 ובחנות הום סנטר

מסלול החולה ה-332: חולה מאזור אשקלון

4.3: טיסה מת"א לקייב בשעה 9:00 של חברת אל-על מספר LY2651.
8.3: בשעה 11:00 בבוקר מקייב לתל אביב מספר טיסה LY2652
15.3: ביקר במרפאה קופת חולים מאוחדת בקרית גת בשעות 12:30-13:30.
8.3: שעות 16:00-18:30 ברית באולמי שוהם בקרית גת
9.3: שעות 09:00-12:00 כולל בישיבת חסדי הנחל רחוב אלישע 11 קרית גת
17:00 מקווה קרטנשעפ בקרית גת 
18:00-21:30 קריאת מגילה בית כנסת רח אלישע 11
21:30 חנות "משקאות בעיר" (ליד חממה)
 10.3: בשעה 05:00 מקווה קרטנשעפ קרית גת 
06:30-10:30 בית כנסת רח אלישע 11
14:00-20:00 משתה ברחוב השושן קרית גת
11.3: 10:00 מקווה קרטשנשעפ קרית גת
12:00 חנות משקאות בעיר קרית גת
14:30-19:00 אולמי לבל רח האומן ירושלים 
12.3: 15:30 מקווה קרטנשעפ
16:15-18:15 אולמי דוריה 
18:30-19:10 חנות "קטשופ" בביג בקרית גת
13.3: 14:00 מקווה קרטנשעפ 
16:00 מאפיית שבטי ישראל קרית גת
17:30-19:30 בית כנסת אלישע 11 קרית גת 
14.3: 08:00 מקווה חבד רח אליהו הנביא 
08:30-11:00 בית כנסת אלישע 11 קרית גת
16:45 בית כנסת אלישע 11 קרית גת 
22:15-23:30 ישיבה חוט של חסד רח שמואל הנביא ירושלים

מסלול החולה ה-329: בשנות ה-40 לחייה מהצפון

3.3: 08:30-16:00 בנק יהב עפולה
4.3: 08:30-18:00 בנק יהב עפולה
5.3: 08:30-15:00 בנק יהב עפולה
5.3: 08:30-13:00 בנק יהב עפולה
8.3: 08:00-08:30 גן גפן ב' עפולה
8.3: 10:00-11:30 מסעדת יאמיז עפולה
9.3: 08:15 14:30 בנק יהב עפולה
10.3: 08:15- 15:00 בנק יהב עפולה
11.3: 08:15-18:00 בנק יהב עפולה

מסלול החולה ה-328: גבר בשנות ה-30 לחייו מהצפון

6.3: 17:00-19:00 בית כנסת מרכזי קיבוץ בית רימון
7.3: 08:00-11:00 בית כנסת מרכזי קיבוץ בית רימון
8.3: 08:00-12:00 מכון ,IVF בי"ח אלישע, חיפה
9.3: 09:30-13:00 ישיבה מתיבתא מגדל העמק 
20:30-02:00 מועדון נוער "אור ישראלי" מגדל העמק 
10.3: 07:00-02:00 בית כנסת רשב"י מגדל העמק
11.3: 9:30-10:30 מכון ,IVF בי"ח אלישע, חיפה
19:00-21:30 מועדון נוער "אור ישראלי" מגדל העמק
12.3: 09:00-21:00 בין השעות 9-13 כולל מגדל אור מגדל העמק 
19:00-21:00 מועדון נוער "אור ישראלי" מגדל העמק
13.3: 09:00-13:00 ישיבה מתיבתא מגדל העמק
13.3: 17:30-19:00 בית כנסת יוצאי אירופה מגדל העמק
14.3: 05:00-07:00 בית כנסת מעלות ניסים מגדל העמק
14.3: 15:30-19:30 בית כנסת שער שמעון מגדל העמק
15.3: 08:30-09:15 בית כנסת אוהל רות מגדל העמק
15.3: 09:30-13:00 ישיבה מתיבתא מגדל העמק
15.3: 19:30-21:00 אושר עד מגדל העמק
16.3: 08:15-09:15 16.3 בית כנסת מצפה העמק מאור החיים מגדל העמק
16.3: 11:30-13:00 ישיבה מתיבתא מגדל העמק

מסלול החולה ה-327: בשנות ה-50 מהמרכז

18.2: טיסת אל על 027 LY מנתב"ג- לניו יורק (ניוארק), המראה בשעה 01:00 נחיתה בשעה 06:00.
2.3: טיסת אמריקן איירליינס 953AA מניו יורק (קנדי)- לארגנטינה (בואנוס איירס), המראה בשעה 21:55 נחיתה ב-3.3 בשעה 10:40.
חזור:
8.3: טיסת אמריקן איירליינס 900AA מארגנטינה (בואנוס איירס)- למיאמי, המראה בשעה 20:50 נחיתה ב-9.3 בשעה 4:59.
11.3: טיסת אל על 018LY ממיאמי- לנתב"ג, המראה בשעה 13:00 נחיתה ב-12.3 בשעה 7:15.

מסלול החולה ה-326: בשנות ה-30 לחייה מהדרום

 5.3 : בין השעות 8:00-14:30 בית ספר דביר בעתניאל.
 6.3: בין השעות 8:00-11:45 בית ספר דביר בעתניאל.
7.3 : בין השעות 16:45-17:30 תפילת מנחה בבית הכנסת המרכזי בעתניאל.
 9.3: בין השעות 20:00-21:00 קריאת מגילה בבית הכנסת המרכזי בעתניאל.
  בין השעות 21:00-23:30 מסיבת פורים לנשים במועדון הנוער עתניאל.
 10.3: בין השעות 11:00-12:00 קריאת מגילה בבית הכנסת המרכזי בעתניאל.
 12.3: בין השעות 20:30-1:00 אסיפת תושבים באולם החברים בעתניאל.

מסלול החולה ה-324: גבר בשנות ה-50 מהמרכז

6.3: בית הכנסת "היכל הברכה", רחוב דבורה הנביאה 14, בני ברק, בין השעות 17:30-19:00.
ב-7.3 וב-10.3: 8:30-11:00 בית הכנסת "הלפרין", רחוב סימטת האר"י 3, בני ברק.
9.3: 18:00-19:00 בית הכנסת "ויז'ניץ ", רחוב תורת החיים 8, בני ברק.
11.3: 10:00-11:00בית הכנסת בית הלל, קומה ב', רחוב הרב אשי, בני ברק.
12.3: 17:50-19:00 בית הרופאים, רחוב חזון איש 56, בני ברק.
19:30-21:00 מוקד מכבי, רחוב רבי עקיבא 84, בני ברק.

מסלול החולה ה-323: גבר בשנות ה-30 לחייו מהמרכז

7.3: טיסה מספר LX 252 של חברת Swiss, המראה מצריך בשעה 9:40, נחיתה בנתב"ג בשעה 13:00.

מסלול החולה ה-322: בשנות ה-40 מאזור המרכז

6.3: טיסה מספר PC786 מתל אביב לאיסטנבול בשעה 08:45
טיסת המשך למנצ'סטר בשעה 11:15
12.3: ממנצ'סטר לאיסטנבול בטיסה מספר PC1180 בשעה 13:30
מאיסטנבול לאנטליה: טיסה מספר  PC779 של חברת Pegasus Airlines, המראה מאיסטנבול בשעה 23:10, נחיתה באנטליה
13.3: באותה מספר טיסה חזרה לאיסטנבול: המראה מאנטליה 2:00, נחיתה באיסטנבול 03:00
שהייה במלון Gebze Istanbul בין השעות 10:00-16:00.
טיסה מספר PC7779 מאיסטנבול לתל אביב, המראה 19:00, נחיתה בנתב"ג 20:00

מסלול החולה ה-320: זוג תיירים אמריקנים שביקר בארץ

6.3: טיסת רויאל ג'ורדניאן, מספר RJ340. המראה מעמאן ב-22:00, נחיתה בנתב"ג ב-22:45.
7.3: 10:20-10:50 ארוחת בוקר דן תל אביב, רח' הירקון 99, תל אביב.
13:00-15:00 מסעדת מנטריי, רח' גולדמן 4, תל אביב.
8.3: 08:00-08:30 ארוחת בוקר מלון דן תל אביב, רח' הירקון 99, תל אביב.
12:00-12:30 קפה נאמן, רח' היהודים 128, ירושלים.
16:00-17:00 מסעדה לבנונית, כביש השלום 86, אבו גוש.
8.3: חברת דלתא לניו יורק, מספר DL469, המראה מנתב"ג 22:55.

מסלול החולה ה-319: תושב המרכז בשנות ה-70 לחייו

נדבק ממקור העברה לא ידוע

מסלול החולה ה-318: בשנות ה-30 לחייו מהמרכז

29.2: טיסת סוויס LX257 מנתב"ג לציריך, המראה 05:20, נחיתה 08:40.
7.3: טיסת סוויס 252 LX  מציריך לנתב"ג, המראה 09:55, נחיתה 14:20.

מסלול החולה ה-316: תושב המרכז בשנות ה-80 לחייו

8.3: 13:00-14:00 סופרמרקט "מגה בעיר", רחוב הרצל 75 , רמת גן.
16.3: 19:00-19:30 "שוויצריה הקטנה" ברחוב ביאליק 79 רמת גן.
16.3: 19:00-20:00 סופר פארם בקניון ביאליק , רחוב ביאליק 79 רמת גן.

מסלול החולה ה-314: בשנות ה-50 לחייו מהשרון

8.3: מתל אביב (נתב"ג) למוסקבה חברת ארופלוט בשעה 07:30 SU 501
ממוסקבה לניו-יורק ארופלוט בשעה 12:00 SU 102
12.3: מניו – יורק למוסקבה בשעה 14:30 ארופלוט SU101
13.3: ממוסקבה – לתל אביב (נתב""ג) בשעה 06:00 SU 502 נחיתה ב- 12:00

חולה מספר 309: ילד בן 10 מירושלים

8.3: 08:00-15:00 תלמוד תורה "דיברות משה" רחוב קצנלבוגן 83 ירושלים
נסע בהסעה של התלמוד תורה מקריית יערים לירושלים ובחזרה.
9.3: 08:00-15:00 תלמוד תורה "דיברות משה" רחוב קצנלבוגן 83 ירושלים
נסע בהסעה של התלמוד תורה מקריית יערים לירושלים ובחזרה.
18:15-19:15 בית הכנסת "דרכי אבותינו" רחוב גורדון 1 קריית יערים.
10.3: 08:00-09:30 בית הכנסת "דרכי אבותינו" רחוב גורדון 1 קריית יערים
12.3: תלמוד תורה "דיברות משה" רחוב קצנלבוגן 83 ירושלים
נסע בהסעה של התלמוד תורה מקריית יערים לירושלים ובחזרה
13.3: 17:00-18:30 בית הכנסת "דרכי אבותינו" רחוב גורדון 1 קריית יערים
14.3: 16:00-18:00 בית הכנסת "דרכי אבותינו" רחוב גורדון 1 קריית יערים

חולות מספר 307 ו-308: אחיות בנות 14 מירושלים

7.3: 21:30-22:00 "פוקס הום" בקניון "רמי לוי" מבשרת ציון.
8.3: 8:00-14:00 בית הספר "דרכי שרה" רחוב בית הדפוס ירושלים.
8.3: 18:00-23:00 הופעה באודיטוריום "נווה ירושלים" רחוב בית יצחק 1 ירושלים.
9.3: 18:15-19:15 בית הכנסת "דרכי אבותינו" רחוב גורדון 1 קריית יערים.
10.3: 10:15-11:15 בית הכנסת "דרכי אבותינו" מניין נשים רחוב גורדון 1 קריית יערים.
12.3: 08:00-14:00 בית הספר "דרכי שרה" רחוב בית הדפוס ירושלים.

מסלול החולה ה-305: תושב המרכז בשנות ה-40 לחייו ששב מניו-יורק

3.3: מתל אביב ללוס אנג'לס, חברת אל על מספר טיסה LY5 המראה 00:45.
טיסת המשך: מלוס אנג'לס לסולט לייק סיטי חברת אמריקן אייר ליינס מספר טיסה AA6036
5.3: מסולט לייק סיטי לניו יורק JFK חברת ג'ט בלו אייר ליינס, מספר טיסה 872B6.
8.3: מניו יורק לתל אביב, חברת אל על, מספר טיסה LY28.
9.3: 07:30 נסיעה בהסעה (שאטל) מטרמינל 3 לחניון טווח ארוך בנתב"ג.
08:00 נסיעה בהסעה (שאטל) חזרה לטרמינל 3.
08:30 נסיעה בהסעה (שאטל) מטרמינל 3 לחניון טווח ארוך.

מסלול החולה ה-303: תושב הצפון בן 29 ששב מספרד דרך פולין

12.3: טיסה מספר 0434 LO ממדריד לוורשה, טיסת המשך0151 LO ורשה-ת"א, נחיתה למחרת ב-3:35

מסלול החולה ה-301: בשנות ה-20 לחייה ממרכז הארץ

מגע של חולים מאומתים 150 + 246